הארי פוטר והילד המקולל

0

משבר אמצע החיים

הסופרת ג'יי קיי רולינג לא נחה לרגע. בזמן שאנחנו ראינו כמעט כל סופשבוע ב – ITV את סדרת הסרטים של הארי פוטר, היא לא ישבה על הספה בטרנינג וצפתה איתנו, אלא הוסיפה לכתוב על מעלליו של הארי פוטר בתקווה להטיל עוד ביצת זהב מכושפת. המחזה מחולק לשני חלקים המיועדים לצפייה באותו היום – הצגת צהריים וערב, או שני ערבים ברציפות. האם זה מוזר? כן! האם תהיה לכך היענות? סביר להניח.

התהיות על מה עוד אפשר לספר הסתיימו כשיצאה ההודעה הרשמית על עלילת המחזה – החזיקו את המטאטא חזק – סיפורו של הארי פוטר כאיש בוגר הנאבק עם חיי היומיום של עובד מדינה (משרד הקסמים), בעל ואבא לשלושה ילדים. מסתבר שכוחות קסומים, לא פוטרים את פוטר מטרדות של מוגל פשוט כמונו. מהמעט שהואילו לספר לנו, להארי קשה להניח את העבר מאחוריו, בעוד בנו, אלבוס, מתקשה להמודד עם עול המשפחה המפורסמת. בזמן שהעבר וההווה משתלבים באופן מבשר רעות, האב והבן מגלים את האמת הקשה: לפעמים המקומות האפלים ביותר הם לא איפה שציפינו שיהיו.

ההצגות יעלו באופן רשמי ב – Palace Theatre בווסט אנד ביולי 2016, אבל תהיינה הצגות מקדימות כבר ביוני. והנה החדשות המסעירות: כרטיסים כבר מוצעים למכירה החל מ – 30.10.15 בשעה 11 בבוקר דרך אתר מכירת הכרטיסים הרשמי ATG או כניסה לרשימת ההמתנה דרך Love Theatre כאן

לאתר הרשמי של הארי פוטר והילד המקולל

לא בא לכם על ההצעות שלנו, אז בואו לשוטט בעצמכם באתרים ולמצוא את הכרטיס הנחשק
טיקטמאסטר
ATG Tickets
Theatre Tickets Direct
UK Tickets
Last Minute
LOVETheatre
:brb

View in : אנגלית

מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו?

Comments

Share.

תגובות סגורות .Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×