כרטיסים בקופה

0

אתרי כרטיסים למחזות זמר, הופעות ואטרקציות

טיקטמאסטר  הוא אחד האתרים הגדולים ביותר לרכישת כרטיסים, בין אם למחזות זמר, הצגות ומופעים גדולים והרבה פעמים משמש כפלפורמה אליה מגיעים גם מהאתרים של המופעים עצמם.
ATG Ticket הוא שלוחה של Ambassador Theatre Group Ltd המעורבת בהפקות ברחבי העולם כולל הווסט אנד. זוהי פלפורמה עם ותק שהוקמה ב- 1992.
Theatre Tickets Direct אתר שמתהדר במכירת כרטיסים במחירים הטובים ביותר, לא תמיד זה אכן כך, אבל לפעמים מתחבאות באתר הצעות מפתיעות וידידותיות לארנק.
UK Tickets גם כאן מדובר באתר שמצהיר שאצלו תמצאו את הכרטיסים הזולים ביותר. מעדויות במרחב חובבי מחזות הזמר (כולל אלו שמעמידים פנים שהם הוכרחו להתלוות) האתר מספק את הסחורה ולעיתים קרובות קיבל עדיפות ברכישה.
Last Minute ביסס את המוניטין שלו על מכירת כרטיסי טיסה של רגע אחרון, אבל מאז המתבוששים להזמין, או ספונטנים כהגדרתם, רצו עוד, והאתר מיהר לספק את הסחורה. נרשמו הצלחות להשגת לכרטיסים זמינים לאותו היום (לפני תשע בבוקר) או ליום יומיים למחרת.
Love Theatre הוא אתר שמציע לעיתים קרובות דילים שווים ביותר עם הנחות שיכולות להגיע למעל 50% (51% גג 52%, אבל זה יותר מ-50%) לכרטיסים במקומות מעולים במחירים שבדרך כלל יושיבו אתכם מאחורי עמוד. שווה לשים בפייבורייטס ולבדוק בכל פעם שאתם מבצעים רכישות.
אתרים נוספים ששווה לבדוק הם: LondonTheatreDirect.Com, Discount Theatre ו – Discount London לכרטיסים לאטרקציות

המלצה שלנו תמיד תעשו השוואות בין האתרים. גם אתר עם מוניטין של מחירים יקרים יכול לשלוף מהשרוול הצעה שאי אפשר לסרב לה.

כרטיסים ונהנים (צלמת: שרה אקרמן)

כרטיסים ונהנים (צלמת: שרה אקרמן)

כרטיסי Resale – מתאים להופעות גדולות ומשחקי ספורט פופולרים

טובי המעריצים יודעים שכרטיסים להופעות הגדולות נחטפים תוך 30 שניות מרגע פתיחת הקופות הוירטואליות, וגם זה ביום איטי במיוחד. לפעמים נוספים עוד תאריכים שגורלם זהה ואז לאחר שהיאוש מגיע ועוזב מבינים שאין ברירה אלא לחפש כרטיסים שכבר נרכשו אבל מסיבה כזו או אחרת מוצעים למכירה שוב. המחיר שמשלמים על הביטחון לקבלת הכרטיס המיוחל הוא בעמלות הגבוהות שמבטחות אתכם מעסקאות מפוקפקות בפינות אפלות באינטרנט.
Get Me In היא חברת בת של טיקטמאסטר . באתר תמצאו כרטיסים להופעות 'סולד אאוט' ומשחקי ספורט של הקבוצות הגדולות בפרמייר ליג. באתרי ביקורות האתר מקבל לרוב ביקורות חיובות ביותר מהמשתמשים.
Stubhub מבית איביי גם הוא נחשב לאתר בטוח למציאת הכרטיסים המיוחלים. לאחרונה עלה מפלס התלונות עליו, אבל במפתיע אחד מהמתחרים יצא בהגנה על איכותו ורמת השירות שהוא מספק.
Viagogo נחשב לאתר בטוח והוא שותף רשמי למכירת כרטיסי resale של קבוצות כמו צ'לסי, מנצ'סטר סיטי ועוד קבוצות ונותני חסויות אחרים. האתר מאד נעים לגלישה והחיטוט בו יכול להוביל למציאות לא רעות בכלל. ביקורות המשתמשים לרוב חיוביות.
Ticketbis כמו האחרים הוא עוד פלטפורמה שמציעה תקווה למי שלא השיגו כרטיסים בסיבוב הראשון. הביקורת עליו נעות הן או חמישה כוכבים או כוכב אחד כך קשה מאד לגבש דיעה מאתרי הביקורות עליו.

היכון, החל, קנה!

View in : אנגלית

מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו?

Comments

Share.

תגובות סגורות .Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×