מגיע Full Circle

1

זה כבר עשר שנים מאז להקת מחול יסמין ורדימון מבוים הייצור "הפארק" וזה נושא הוא אי פעם היום כל כך רלוונטי כפי שהיה אז. העלילה מגוללת את סיפורו של פרק, שעומד להימכר למשקיע פרטי וכבר לא יהיה פתוח לקהל הרחב. "זה מיקרוקוסמוס של כל מרחב ציבורי", אומר ורדימון.
"הנושאים של המופע – תחושה, ניכור, מין, רגשות ביתיים שייכות וחסרה בית – הם הביאו לאור בתוך אי עירוני המהווה את הפרק, הדמויות מייצגות סוגים שונים בחברה שלנו".
"אנחנו מבצעים הפעם עם רקדנים חדשים והייצור מתפתח על פי מה שהם מביאים איתם לחזרה", מסביר ורדימון. החברה מעורבת בתהליך היצירתי שלי; הרקדנים לתרום הערות האישיות שלהם על כל דמות. כל תכנית היא קצת שונה ממשנו, בהתאם לרקדנים המשתתפים בו. בנוסף, הפעם נהיה שימוש בפעם הראשונה וידאו טכנולוגיה חדשה של הקרנת מיפוי 3D שמוסיפה ממדים חדשים למופע. אני מרגיש שזה זכות לבקר שוב חומר ישן. "
כמו התוכניות האחרות של רדימון, "פרק" הוא תיאטרון מחול חלק חלק. נוסף על מגזרי ריקוד מרשימים, שינויי ההגדרות לאורך כל המופע והרבה הומור incorperated בdialouges. יחסיו של רדימון מגדירים מחדש את התפקיד "דיקטטור" של הכוריאוגרף הקלאסי והיא מה שהיא מצפה מרקדניה היא מעבר לתנועה בלבד. בשבילה, הם צריכים להיות שחקנים שמסוגלים להשתמש בצורה יעילה בגוף והתנועות שלהם לצד יכולות תיאטרליות, קולניות ויכולות מילוליות.
"היצירה שלי דורשת שהופכת את רוב היכולות הללו באותו הזמן", היא אומרת. זה אחת הסיבות העיקריות לכך שהחברה קיבלה גיבוי משמעותי לבניית סטודיו יצירתי ייחודי שמשלב מחקר אמנותי בפיתוח תכנית הלימודים מבוססים על שיטותיה.
זה כבר שנתיים מאז שהחברה עברה לסטודיו שלה מבוסס אשפורד הגדול, שבו יכול לפתח חומרים שלהם עם הסחות דעת קטנות. הם יכולים לעשות את זה עם העזרה הכספית של רשויות אשפורד הרואים את החברה כהשתקפות של העיר. ורדימון ושיתוף. לבצע לעתים קרובות בבריטניה ובעולם, בלונדון בית משפט הבית שלה הוא הבארות של סאדלר שם הם סגרו מעגל עם הייצור "הפארק" הנוכחי.

View in : אנגלית

מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו?

Comments

Share.

תגובה אחתThanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×